Навигация

Сауалнамалар

Водили-ли вы своего ребенка на открытие детского республиканского конкурса "Әнші балапан"?

Да водили
Нет не водили
Даже не слышали о проведении


Нәтижелер
Басқа сауалнамалар

Берілген дауыстың жалпы саны: 17

Баннеры

Сайлау комиссиясының

Көксу ауданы мәслихатының
«Көксу ауданының аумақтық
және учаскелік сайлау
комиссияларының мүшелерін
сайлау туралы» 2019 жылғы
«09» қаңтардағы № 41-2 шешіміне
1-қосымша
 
 
Көксу ауданы аумақтық сайлау комиссиясының мүшелері:
 
Аты, жөні, тегі
Қай партиядан сайланған
1
Баиузакова Жанар Канатовна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
2
Толекенов Муратбек Баянович
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
3
Алмабаева Мадина Талаповна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
4
Кожабергенов Айдар Кожабекович
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
5
Кубиева Жанар Ануарбековна
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
6
Бидайбекова Индира Алтынбековна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
7
Дарибаева Гульнар Жумабаевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
 
 

 

 

Көксу ауданы мәслихатының
«Көксу ауданының аумақтық
және учаскелік сайлау
комиссияларының мүшелерін
сайлау туралы» 2019 жылғы
«09» қаңтардағы № 41-2 шешіміне
2-қосымша
 
 
Көксу ауданы учаскелік сайлау комиссияларының мүшелері:
 
Аты, жөні, тегі
Қай партиядан сайланған
№ 650 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
1
Косумкулова Шынар Ертановна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
2
Сартбаев Дидар Абзолович
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
3
Туменова Ельмира Аскановна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
4
Изгуттынов Бейбит Отарбаевич
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
5
Аманбаева Эльмира Койшыбаевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 651 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
6
Байшапанов Болатхан Накысбекович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
7
Жартыбаева Айнур Толеуовна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
8
Бухарова Кульмарья Нурмуханбетовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясықоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
9
Лопащенко Оксана Владимировна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
10
Коппаев Алик Сагатбекович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 652 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
11
Шагатаев Уристембек Максутбекович
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
12
Хамзаұлы Айдос Хамзаевич
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
13
Нургалиева Кулсин Сырдарбековна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
14
Тауханова Эльмира Сламбековна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
15
Оспанова Алшакуль Уристембековна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 653 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
16
Шагатаев Зейнеолла Кунесбекович
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
17
Балтабаев Тлеулы Кайролданович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
18
Кабенова Алия Сарсенбаевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
19
Садуақас Қанатбек Рысбекұлы
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
20
Мыятбеков Канат Тулебаевич
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 654 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
21
Абдраймова Фарида Казьаевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
22
Джумадилова Мария Булаткановна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
23
Нұрғазықызы Асем
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
24
Мусабаев Марат Нурланович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
25
Таджиманова Самал Омарқызы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
26
Алиханова Лиза Рафиковна
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
27
Халелова Кунимбала Хабдашевна
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
№ 655 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
28
Касымова Балауса Сергазыновна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
29
Мейрбекова Гульнара Тагаевна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
30
Мұратқызы Марал
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
31
Курмангалиева ЛяззатТанжариковна
Нахичивань" әзербайжан ұлттық-мәдени орталығы" қогамдық бірлестігі"
32
Бектурсынова Галия Аманкелдиновна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
33
Молдахмет Қарақожа Несіпбайұлы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
34
Аяпбекова Кумис Кундакбаевна
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
35
Адибаев Алтай Сембаевич
Көксу аудандық «Салауат» мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі
36
Есханина Карлыгаш Болатовна
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
№ 656 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
37
Кокетаев Айдос Исембекович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
38
Борамбаева Жулдыз Секербековна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
39
СатыбалдиеваТолкын Калибекона
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
40
Билибаева Алия Имбергеновна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
41
Кожаева Роза Тураровна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
42
Айтқазы Арайлым Айтқазықыз
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
43
Табылдинов Серикбай Нурдаулетович
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
№ 657 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
44
Шалкыбеков Ержан Отегенович
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
45
Байбеков Даурен Уакитович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
46
Оразбаева Жұлдыз Болатқызы
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
47
Майкенова Анар Мейржановна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
48
Тулегенова Гульназ Мырзагалиевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
49
Омаркулова Раушан Умергалиевна
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
50
Байтасова Асель Канатовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 658 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
51
Карбаев Мади Мырзатайұлы
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
52
Кожаев Турсынгали Дауыткалиевич
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
53
Бегимова Ботагоз Жумабаевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
54
Куренкуев Самат Сембекович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
55
Койшыбаева Баян Касымбаевна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
56
Жетписбаева Гульжан Ержановна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
57
Талдыбаева Нурлыбала Хабдулдаевна
Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
№ 659 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
58
Алимбаланова Нурила Динислямовна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
59
Сазанбаева Шырай Асқарбекқызы
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
60
Есенбол Алтынгүл
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
61
Жумабаева Салтанат Альмахыновна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
62
Сарсенова Айдана Нұртасқызы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
63
Ибрагимова Гульбану Рожаповна
Нахичивань" әзербайжан ұлттық-мәдени орталығы" қогамдық бірлестігі"
64
Фазилов Мамутжан Даутович
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
65
Джаксибекова Гульжан Серикбаевна
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
66
Нусипова Айгерим Темирхановна
Көксу аудандық «Салауат» мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы
№ 660 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
67
Алтаева Ажар Алмабаевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
68
Исижанова Орал Бидахановна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
69
Бұлантаева Перезат Шаяхметқызы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
70
Молдашева Гулжан Уалихановна
Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
71
Нурдаулетов Асхат Абаевич
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
72
Алипбаев Алишер Маликұлы
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
73
Хабдыгалиева Акмарал Оразбековна
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
№ 661 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
74
Медиев Серикказы Кенжеханович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
75
Джаксенова Злиха Канлыбаевна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
76
Мырзахметова Гульмира Даукеновна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
77
Абдрахманова Багила Калымбековна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
78
Сейдахметова Айгуль Танатаровна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 662 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
79
Кегенбаева Нуржамал Мырзатаевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
80
Букенбаев Гани Жакенович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
81
Аллахвердиева Зенфира Аллахвердиевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
82
Кистерева Татьяна Ивановна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
83
Ердембеков Айман Ерикқызы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 663 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
84
Айткулова Айгуль Ахметовна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
85
Жунисов Маулен Хабдолданович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
86
Атешова Раушан Тезекбаевна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
87
Абсугурова Арайлым Жанатовна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
88
Гусенова Телли Аббасалиевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
№ 664 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
89
Есполов Нурлыбек Абдыкалыкович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
90
Сейдахмет Бактияр Сағындықұлы
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
91
Жанәли Ғажайып Жанәлилы
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
92
Баймуратова Сымбат Есболатовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
93
Айтжанова Турсын Оразалиевна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
94
Искакова Жанар Сайланбаевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
95
Бурибаева Ардак Сайламбаевна
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
№ 665 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
96
Колбаева Асем Мауленбаевна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
97
Кожабергенов Данияр Кожабекович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
98
Нуртилеуов Калибек Мухамерович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
99
Сапарбекова Кульчат Габдрахимовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
100
Атекенов Аслан Тилебалдиевич
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
№ 666 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
101
Нурбосынов Такен
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
102
Бугибаев Азамат Есенгелдинович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
103
Турсынахметова Гулден Акановна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
104
Сарсенбина Ултай Турсыновна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
105
Отызбаева Канипа Оразбаевна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 667 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
106
Куренов Кусаин Оразахунович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
107
Ибраев Асет Амангельдинович
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
108
Токтабай Салтанат Шынсызбайкызы
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
109
Ким Лариса Борисовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
110
Байбулатов Талгат Кожахметович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 668 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
111
Адетбеков Шакарым Байгужинович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
112
Ахметов Дауренбай Нурбаевич
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
113
Нисупова Айжан Алимкуловна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
114
Сегизбаева Замзагуль Абдрахимовна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
115
Аденова Жанар Ильясовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 669 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
116
Абсугуров Абдикерим Садыкович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
117
Сарсебаева Сандугаш Нурмолдаевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
118
Максимова Анар Мақсұтқызы
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
119
Алшынова Марал Тутыновна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
120
Арыстамбаев Аскар Бактыбаевич
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 670 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
121
Бодаубаев Аманкелды Айтмухамбетович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
122
Нүсіпбаев Нұрлан Сұлейманұлы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
123
Тургамбаева Майра Кыдырбаевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
124
Туктибаева Эльмира Абдигалиевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
125
Абдрахманова Жанат Советбековна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 671 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
126
Рустембеков Баглан Кожатаевич
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
127
Абдрасилов Саржан Есжанович
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
128
Турсынбаева Гулден Жакановна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
129
Алимбаева Гулназ Болатбековна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
130
Дуйсенбинов Заманбек Абдыкалыкович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 672 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
131
Бектурганов Ахметжан Токболатович
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
132
Бейсенов Ерден Аманбаевич
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
133
Айнабекова Зауре Айтмухаметовна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
134
Закирбаев Бейсебай Кенжебаевич
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
135
Қыдырбаева Асем Калиевна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 673 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
136
Шаикова Сабира Кенетаевна
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
137
Шалкыбаева Жанар Долдахановна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
138
Төлеужан Гүлім Бауржанқызы
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
139
Меркибаева Несипхан Узакбаевна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
140
Алибекова Кульжамиля Ултараковна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
141
Кешуова Куаныш Курмангалиевна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
142
Искакова Ардак Нусипжановна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 674 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
143
Абилов Тулеген Жанайбекович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
144
Каратева Гульнар Акылжановна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
145
Карабекова Алия Жумашовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
146
Кулимбекова Зауреш Оразбековна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
147
Дунаева Сайраш Абдикадировна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 675 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
148
Маймаков Ерик Токебаевич
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
149
Сарымолдаева Анар Кусаиновна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
150
Алтыбаева Бактыбала Амангалиевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
151
Нурмухамбетова Айнур Багдатовна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
152
Керимбеков Жанат Садыкович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 676 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
153
Байысов Саулет Дуйсенович
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
154
Есбосынов Даулет Бакытович
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
155
Бесбаева Куралай Садыхановна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
156
Калдыбаева Кеукер Аитахуновна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
157
Аяпбергенова Анархан Джылкайдаровна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 677 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
158
Биадилова Карлыгаш Жаксыбаевна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
159
Аскарбаев Рустем Нурланович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
160
Имашева Эльмира Жайшыбековна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
161
Дубекова Меруерт Назымбековна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
162
Жаксылыкова Анар Жармабаевна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 678 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
163
Оспангазиева Батима Калиахметова
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
164
Батыргалиева Анар Батыргалиевна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
165
Жаксыбаева Эльмира Нурахметовна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
166
Әлібай Зиягуль Досанқызы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
167
Хасен Диас Даулетханұлы
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 679 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
168
Байтурова Кенжегуль Ахметсадыровна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
169
Әуелбек Нұрлан Жұмабекұлы
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
170
Бакбанбетова Камшат Бурганбаевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
171
Сандыбаева Сауле Утеповна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
172
Керимбекова Асель Ержановна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 680 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
173
Шумекбаев Талгат Камзаевич
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
174
Турлыбекова Айткул Мадраимовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
175
Байгабулова Эльмира Адылхановна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
176
Бокетова Нурбала Молшылыковна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
177
Сайлау Бакыткүл Талғатқызы
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
№ 681 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
178
Оразбеков Ашымхан Изтаевич
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
179
Толепбергенов Иемберген Жексембаевич
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
180
Телгараева Ажар Байжумановна
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
181
Демеубаев Аслан Абделгалымович
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
182
Досова Кулпаш Бектасовна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
183
Абдрахманов Максат Мухамедкаримович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
184
Турысбекова Акбопе Канапияновна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
№ 682 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
185
Инербекова Гульмира Ескендировна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
186
Есбосынова Жанар Болатовна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
187
Марденов Айдын Жомартович
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
188
Баймендинова Гульнар Касиевна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
189
Кожахметов Асылдан Зейдолданович
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
№ 683 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
190
Нуртазанова Раиса Сабыртаевна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
191
Садыкова мансура Сабыржановна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
192
Жумагулова Самал Базарбаевна
«Талдықорған аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағы» «Көксу аудандық комитеті» филиалы қоғамдық бірлестігі
193
Вдовыдченко Наталья Павловна
«Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кәсіптік одағы» Көксу филиалы қоғамдық бірлестігі
194
Токумбетова Карлыгаш Мамырбековна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
195
Сатаева Багдат Сагинтаевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
196
Айманбетова Гульнар Сасановна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
№ 684 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
197
Сатаева Гульмира Сабиргалиевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
198
Атанасова Альбина Викторовна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
199
Садыбаева Анар Белисбековна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
200
Ибрашова Марзия Ибрагимовна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
201
Шустов Светлана Альбиновна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
№ 685 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
202
Туриспаев Нурхат Оспанкулович
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
203
Рыспаев Ербол Абилмажинович
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
204
Құрақбаева Гүлім Мұхитбекқызы
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
205
Раева Асем Данабаевна
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
206
Шаяхметова Райгул Толеубековна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
№ 686 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:
207
Фазилова Алма Тулегеновна
«Нұр Отан» партиясы Көксу аудандық филиалы
208
Абдракова Руфина Амангелдыевна
«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі аумақтық филиалы
209
Сағатова Ботакөз Амантайқызы
«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» Алматы облыстық комитеті
210
Жылжанова Кулшайм Сыдыковна
«Ақжол» Қазақстанның демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
211
Сенадилова Анар Рыскелдиевна
«Бірлік» СП қоғамдық бірлестігі Алматы облыстық филиалы
Дизайн и разработка сайта от компании «Licon».
Создано на платформе Alison CMS © 2011-2021. Авторские права защищены законодательством Республики Казахстан.